Навчання у військових частинах тероборони провели на Сумщині

Робоча група під керівництвом заступника командувача військ оперативного командування "Північ” з територіальної оборони полковника Олександра НЕСТЕРЕНКА провела інструкторсько-методичні заняття на базі Глухівського РВК, що на Сумщині.

З керівним складом обласних, міських та районних військкоматів вивчали порядок організації службової діяльності в військових частинах територіальної оборони ОК «Північ».

На спеціально облаштовних навчальних місцях поглибили знання про умови та порядок зберігання матеріально-технічних засобів військових частин ТрО, вивчили порядок проведення тренувань з військовими частинами, штабами зон (районів) тероборони, а також розглянули вимоги керівних документів з організації ведення обліку матеріально-технічних засобів військових частин ТрО.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.