На базі Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату оперативного командування "Північ" було проведено інструкторсько-методичне заняття з питань організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання

собами органів місцевого управління та військових комісаріатів Черкаської області порядку призначення, складу та організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання районного (міського) військового комісаріату.
Захід відбувся відповідно до розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Ткаченка та розпорядження військового комісара Черкаського обласного військового комісаріату полковника Євгена Курбета.
На заняття залучалися: заступник Голови Черкаської обласної державної адміністрації, голови районних державних адміністрацій, військові комісари районних (міських) військових комісаріатів області та заступники військових комісарів – начальників мобілізаційних відділень районних (міських) військових комісаріатів.
Керівники занять, посадові особи Черкаського обласного військового комісаріату, в ході проведення інструкторсько-методичного заняття звернули особливу увагу на важливість тісної взаємодії органів місцевого управління та районних (міських) військових комісаріатів в ході оповіщення, прийому та поставки мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур Збройних Сил України та інших військових формувань. Наприкінці занять були визначені вимоги до матеріально-технічного обладнання елементів бази мобілізаційного розгортання та навченості особового складу. Також відбувся обмін досвідом роботи посадових осіб районних (міських) військових комісаріатів з питань організації управління оповіщенням, прийомом та поставкою мобілізаційних ресурсів до військових організаційних структур.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.