В Чернігові, на честь 25-річчя Збройних Сил України, військовослужбовці гарнізону, учасники АТО та військовозобов’язані взяли участь в спортивних змаганнях «Стрілецький поєдинок»

В Чернігові, на честь 25-річчя Збройних Сил України, військовослужбовці гарнізону, учасники АТО та військовозобов’язані взяли участь в спортивних змаганнях «Стрілецький поєдинок»

В стрілецько-спортивному клубі Чернігівської обласної організації Товариства сприяння обороні України, за ініціативи військового комісара Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату полковника Сергія Москальця, відбулися спортивні змагання на честь 25 річниці Збройних Сил України «Стрілецький поєдинок».

– В змаганнях взяли участь шість команд в складі трьох чоловік, – розповів голова обласної організації ТСОУ підполковник запасу Ігор Бизган, учасник АТО, колишній заступник командира 13 батальйону, – від Чернігівського об’єднаного міського військового комісаріату, ветеранів-учасників АТО 13 батальйону територіальної оборони, Товариства сприяння обороні України, вчителів предмету «Захист Вітчизни» навчальних закладів Чернігова, громадської організації «СОТА», військовослужбовців резерву та представників територіальної оборони Чернігівщини.

Учасники змагань виконали дуельні стрільби з малокаліберних гвинтівок Тоз-8, продемонстрували командний дух та взаємовиручку, стрільбу на швидкість і точність.

За підсумками змагань команди-переможці – військового комісаріату, громадської організації «СОТА» та ветеранів 13 батальйону – були нагороджені грамотами та подяками.

 

Олександр ПАРІЙ

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.