Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних

У відповідності до Закону України "Про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних” від 16.03.2017 № 1951- VIII (далі – Закон) Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних (далі – Реєстр) – автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для збирання, зберігання, обробки та використання даних про військовозобов’язаних (призовників), створена для забезпечення військового обліку громадян України.

Основними завданнями Реєстру є:
ведення військового обліку громадян України – військовозобов’язаних (призовників);
планування та виконання заходів з мобілізації, призову на строкову військову службу, прийняття на військову службу за контрактом;
інформаційне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, які мають право на пенсію, та членів сімей загиблих військовослужбовців відомостями військового обліку.

Військовозобов’язані (призовники) зобов’язані подавати до органу ведення Реєстру (районного (міського) військового комісаріату) достовірну інформацію про свої персональні дані, що вносяться до Реєстру. При цьому, обмеження Конституційних прав і свобод громадян Реєстром не передбачені, зокрема щодо перетину державного кордону.

До Реєстру заносяться та зберігаються в базі даних Реєстру персональні та службові данні про військовозобов’язаних (призовників).

Органом ведення Реєстру визначено районні (міські) військові комісаріати. Доступ до бази даних Реєстру матимуть районні, міські, обласні військові комісаріати та визначені органи військового управління.

У відповідності до вимог статті 38 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу” органи виконавчої влади, інші державні органи та військовозобов’язані (призовники) повідомляють про всі зміни, які відбулись у військовозобов’язаних (призовників) до районних (міських) військових комісаріатів у семиденний термін.

Внесення змін до персональних та службових даних військовозобов’язаних (призовників) на підставі відомостей від органів виконавчої влади, інших державних органів та військовозобов’язаних (призовників) здійснюється районними (міськими) військовими комісаріатами.

Генеральним штабом Збройних Сил України створена Комплексна система захисту інформації, яка забезпечить збереження персональних та службових даних військовозобов’язаних (призовників) та виключить можливість отримання її сторонніми особами.

Загальні строки створення Реєстру визначено Законом протягом двох років.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.