Триває фото-відеоконкурс «Сила. Слава. Честь» на Приз командувача оперативного командування «Північ»

З 1 листопада по 12 грудня в оперативному командуванні «Північ» триває фото-відеоконкурс «Сила. Слава. Честь» на Приз командувача оперативного командування «Північ».

Проведення фото-відеоконкурсів до визначних подій новітньої історії України стало доброю традицією у військових частинах оперативного командування «Північ». З метою популяризації служби у Збройних Силах України, підвищення іміджу українського війська, а також для заохочення особового складу до підвищення фахової майстерності, творчі конкурси для військовослужбовців проводяться двічі на рік: в грудні, до Дня ЗСУ та Дня Сухопутних військ, і в серпні, до Дня Незалежності.

Триває фото-відеоконкурс «Сила. Слава. Честь» на Приз командувача оперативного командування «Північ»

Головною метою Конкурсу є створення циклу іміджевих відеосюжетів та тематичних фотоальбомів військових частин оперативного командування «Північ» для використання в інформаційних кампаніях щодо популяризації військової служби у Збройних Силах України та підвищення іміджу Збройних Сил України в суспільстві.

Завданнями Конкурсу визначені:

  • створення якісного, професійного, високохудожнього фото-, відеопродукту, що документує найкращі приклади успішного виконання військовослужбовцями навчальної та бойової задачі, окреслює кращі професійні риси українського військовослужбовця та демонструє високі моральні якості Захисника України;
  • актуалізація ролі пресслужб та служб зв’язків з громадськістю в комунікації військових частин та установ із суспільством;
  • підвищення професійної майстерності офіцерів пресслужб Сухопутних військ Збройних Сил України;
  • залучення талановитих військовослужбовців до створення фото-відеоконтенту щодо популяризації військової служби та підвищення авторитету Збройних Сил України в суспільстві;
  • заохочення військовослужбовців до підвищення рівня індивідуальних спроможностей.

Номінації конкурсу:

«Відео» – відеоролики про бойові дії та навчання військових підрозділів Збройних Сил України.

«Фото» – світлини, що свідчать про героїзм, мужність, професійну навченість та високі моральні якості українських військовослужбовців під час бойових дій та військових навчань.

Переможці в обох номінаціях визначаються Конкурсною комісією згідно з визначеними критеріями оцінювання.

Приз глядацьких симпатій розігрується в обох номінаціях, визначається кількістю вподобань, репостів та позитивних коментарів на офіційних сторінках оперативного командування, військових комісаріатів та військових частин.

Переможці, які зайняли перші місця в своїх номінаціях, нагороджуються грамотами та цінними подарунками з логотипом оперативного командування «Північ».

Головна нагорода – Приз командувача військ оперативного командування «Північ», визначається і вручається командувачем особисто.

Триває фото-відеоконкурс «Сила. Слава. Честь» на Приз командувача оперативного командування «Північ»

#УВАГА!!! Фото-відеоматеріали для участі в конкурсі ДО 12 ГРУДНЯ 2020 РОКУ приймаються на електронну адресу служби зв’язків з громадськістю presspivnich@ukr.net у вигляді прикріплених файлів або посилання на скачування з файлообмінника.

Матеріали подаються однією папкою від однієї особи з вкладеним файлом, що містить наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові автора, його контактний телефон, електронна адрес, звання (якщо є), місце служби чи роботи (якщо є), місце проживання (місто, область).

Контактна особа – старший офіцер служби зв’язків з громадськістю оперативного командування "Північ” лейтенант Мокренчук Олена Вікторівна, тел. 097-041-64-60, 050-620-63-97.

Оголошення переможців та їх нагородження в оперативному командуванні «Північ» і безпосередньо в підрозділах відбудеться протягом 12-15 грудня.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.