Пам'ятний знак на вшанування військових оперативного командування "Північ", які загинули у зоні проведення антитерористичної операції відкрили в оперативному командуванні "Північ"

На території управління оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України на знак вшанування військових оперативного командування "Північ", які загинули у зоні проведення антитерористичної операції, відкрили Пам'ятний знак та три меморіальні дошки на честь про 1-шу Гвардійську армію, Північне оперативне командування та Територіальне управління "Північ" на території яких розташований орган військового управління.
Церемонія відкриття пам’ятних знаків відбулась за участю першого заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал – майора Вячеслава Назаркіна, Чернігівського голови обласної державної адміністрації Валерія Куліча, ветеранів 2-ї світової війни, 1-ї Гвардійської армії та ветеранів Збройних Сил України.
Військовослужбовці оперативного командування вшанували пам'ять загиблих бойових побратимів та поклали квіти до пам’ятного знаку. Священнослужитель храму Михайла і Федора отець Олег освятив пам’ятний знак та провів заупокійну літію.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.