До 25-ї річниці Збройних Сил України в оперативному командуванні "Північ" відкрили пам'ятну дошку з нагоди Дня формування органу військового управління.

До 25-ї річниці Збройних Сил України в оперативному командуванні "Північ" відкрили пам'ятну дошку з нагоди Дня формування органу військового управління.

До 25-ї річниці Збройних Сил України в оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України відкрили пам'ятну дошку з нагоди Дня формування органу військового управління.
Право відкрити пам’ятний знак було доручено кращим офіцерам оперативного командування полковнику Ігорю Оніщенко та підполковнику Івану Медведєву.
Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал – майор Вячеслав Назаркін привітав усіх присутніх з 25-ї річницею Збройних Сил України та висловив слова подяки за сумлінну службу офіцерам управління:
- В цієї пам’ятній дошці закладена краплинка кожного солдата та офіцера, який вніс свій вклад в формування оперативного командування. Вона символізує початок і подальшу непохитність нашого військового формування, – зазначив командувач.
Під час урочистостей генерал – майор Вячеслав Назаркін кращим військовослужбовцям вручив нагороди від командування та відзнаки Міністра Оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України за сумлінну службу офіцерам управління.

 
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.