ДО БОЮ ГОТОВІ! КОМАНДУВАЧ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ПЕРЕВІРИВ БОЙОВУ ПІДГОТОВКУ ТА НАГОРОДИВ КРАЩИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

4 лютого на одному з загальновійськових полігонів пройшла завершальна фаза батальйонних тактичних навчань 30 механізованої бригади. За основу легенди навчань військові взяли реальні ситуації, що постійно трапляються в зоні бойових дій: піхотний підрозділ веде оборону довіреної ділянки, противник намагається прорвати оборону, але отримавши відкоша, відступає на попередні позиції. Нинішні навчання відрізнялися лиш тим, що їх фінал був прописаний трохи інакше, ніж завжди: відбивши атаку противника, підрозділ переходить у рішучий контрнаступ, відкидаючи ворога з його попередніх позицій.

- Чи готові ви до таких активних бойових дій на фронті? – запитали журналісти командира 30 окремої механізованої бригади.
- Звичайно. Ви самі це щойно бачили, - відповів полковник Іван Гараз.
Присутній на навчаннях командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зазначив:
- Навченість наших військ з кожним разом зростає. Особовий склад засвоює нову тактику ведення бойових дій, навчається ефективно використовувати штатне озброєння. 

Разом з командувачем оперативного командування "Північ" генерал-майором Валерієм Залужним генерал-лейтенант Сирський оглянув навчальні місця снайперів, мінерів, розвідників, бойових медиків, поспілкувався з піхотинцями і танкістами, приділивши особливу увагу плануванню і спільному виконанню бойової задачі.
Оглянув командувач Сухопутних Військ також ремонтну базу 30 ОМБр, відзначивши високий рівень майстерності особового складу ремонтних підрозділів бойової бригади.

Після підбиття підсумків генерал-лейтенант нагородив кращих військовослужбовців 30 ОМБр, вручивши їм відзнаки Командування Сухопутних Військ та почесні грамоти.
 
На запитання журналістів, вражених військовою майстерністю бригади, стосовно можливості вступити на контрактну службу саме до цього підрозділу ЗСУ, командир бригади полковник Іван Гараз сказав:
- Потрапити до нас непросто: ми беремо лише кращих. Наша бригада є однією з найбільш боєздатних у ЗСУ саме тому, що ми ретельно підходимо до відбору особового складу, а також надзвичайно відповідально ставимось до власного фахового і морального рівня. Але - все можливо. Звертайтесь до свого військкомату і приходьте! Гарним людям ми раді завжди.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.