72 окрема механізована бригада оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України розпочала активну фазу підготовки резервістів до участі у бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою.

72 окрема механізована бригада оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України розпочала активну фазу підготовки резервістів до участі у бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою.

На початку проведення зборів особовому складу резервістів було вручено військову техніку та озброєння, проведено інструктаж з заходів безпеки та здійснено перевірку готовності підрозділів до проведення навчань.
Під час огляду готовності підрозділів перед присутніми виступив командувач військ оперативного командування «Північ» генерал – майор Олександр Локота, він подякував особовому складу резервістів за особисту високу вмотивованість до захисту незалежності України та за добровільний свідомий вибір щодо участі у навчаннях, - я вдячний всьому особовому складу резервістів, які знайшли час і не відмовились від участі у навчаннях. Протягом 12 діб вам доведеться відновити свої навички за спеціальностями та на заключному етапі взяти участь бригадних тактичних навчаннях з бойовою стрільбою.
Також до військових звернувся протоієрей отець Дмитрій, який благословив усіх присутніх на навчання, - я хочу, щоб кожен з Вас, під час цього навчання, підвищив свій фах та став справжнім професіоналом – Захисником свої землі бо захист свої Батьківщини є священний обов'язок кожного.
З перших днів занять в усіх підрозділах було приведено зброю до нормального бою, практично виконано індивідуальні стрільби зі стрілецької зброї та озброєння бойових машин. Також проведені заняття з тактичної медицини, мінної безпеки та відпрацьовані індивідуальні нормативи з основних предметів підготовки.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.