Конкурс на кращій танковий взвод Збройних сил України стартував на базі 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України.

Конкурс на кращій танковий взвод Збройних сил України стартував на базі 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України.
Танкові взводи з Сухопутних військ Збройних сил України, Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та Військово – морських сил Збройних сил України попередньо вибороли першість серед своїх видів та змагатимуться між собою за звання найкращого у Збройних силах України.
Усі учасники конкурсу це справжні фахівці своєї справи, які мають досвід не лише виконання стрільб на полігоні, а виконання бойових завдань в районі проведення АТО.
До початку проведення практичної фази конкурсу було обов’язкове проходження медичного огляду та складання заліку із знання заходів безпеки під час стрільб і водіння.
Після підняття державного прапору з нагоди відкриття змагання, присутні вшанували пам'ять бойових товаришив, які поклали своє життя за Україну на сході країни.
В першій день в ході жеребкування оргкомітет визначив порядок виконання вправ. Танкісти здійснили контрольний пробіг та підготували закріплену за екіпажами техніку та озброєння до виконання стрільб.
За умовами конкурсу, учасники змагань випробовуватимуть себе у трьох номінаціях: спортивна, професійна та злагодження підрозділу, які, зокрема, включають в себе літній військовий біатлон, снайперська стрільба з танків, виконанням флангової стрільби, стрільба на великі відстані та «танкова карусель».
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.