З 3 по 6 вересня на Гончарівському полігоні триватиме фінал конкурсу на кращий танковий взвод Збройних Сил України

У Збройних Силах України триває конкурс на кращий танковий взвод. Протягом серпня відбулися відбіркові етапи змагання. Фінал конкурсу проходитиме з 3 по 6 вересня 2016 року на базі полігону 1-ї окремої танкової бригади ЗС України поблизу селища Гончарівське на Чернігівщині.

Кращі танкові взводи з усіх видів Збройних Сил України змагатимуться у багатьох номінаціях. Серед вправ, винесених на залік – прийоми, що не виконувалися під час конкурсів минулих років, але застосовувалися під час проведення АТО: «танкова карусель», флангова стрільба, стрільба з закритих вогневих позицій та інші.

У перший день відбудеться урочисте відкриття, жеребкування та приведення зброї та озброєння до нормального бою.

Наступного дня – 4 вересня – змагання розпочнеться з виконання особовим складом вправи «Літній військовий біатлон». Після цього учасники змагатимуться у «Снайперській стрільбі з танків» та дисципліні «Рух за маршрутом з фланговою стрільбою».

В останній день активної фази – 5 вересня – учасники змагатимуться у номінації «Злагодженість дій», «Стрільба з танків на великі відстані» та у виконанні бойового завдання способом «танкова карусель».

Нагородження переможців відбудеться 10 вересня.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.