1-го вересня 2016 року військова частина А3814 святкує 48-у річницю з Дня свого створення.

1-го вересня 2016 року військова частина А3814 святкує 48-у річницю з Дня свого створення.

Частина має славні традиції, що створювалися та примножувались не одним поколінням військовослужбовців. На їх долю випало немало важких та відповідальних задач, які були виконані якісно і у встановлені терміни.

Окремою сторінкою в історії частини являється участь особового складу в ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. За видатні заслуги у ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС в грудні місяці 1986 року полк нагороджений вимпелом "За мужність та військову звитягу” та перехідним Червоним прапором Військової ради Червонопрапорного Прикарпатського військового округу.

За часи свого існування особовий склад військовослужбовців інженерного полку неодноразово приймав активну участь у виконанні урядових завдань в миротворчій діяльності під егідою ООН в Лівані, в колишній Югославії, Косово, Сьерра-Леоне, у стабілізаційних силах з підтримання миру в Іраку.

За останні роки особовим складом полку виконана велика кількість завдань. Серед них участь у ліквідації наслідків пожеж на артилерійських складах в Лозовій, Новобогданівці та Цвітосі, на Дубнівському авіаційному полігоні, а також знешкодження десятків тисяч вибухонебезпечних предметів.

На сьогодні військовослужбовці військової частини А3814 у єдиному бойовому строю демонструють патріотизм, вірність військовій присязі, наполегливість, витримку і самовідданість, спрямовуючи головні зусилля на збереження незалежної Української держави, мирного життя нашого народу, захист рідної землі від зазіхань на її свободу та суверенітет.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.