75-ту річниці від дня створення частини визначають у військової частини польова пошта В2731

75-ту річниці від дня створення частини визначають воїни – гвардійці військової частини польова пошта В2731

Сформована ще в часи Другої світової війни, вона пройшла славний бойовий шлях, який склав лише по прямій більше двох тисяч кілометрів, від Польщі і Будапештського напрямку до Чехословацького напрямку.

За роки Другої світової війни бойові знамена частин з’єднання були прикрашені 22 орденами, 30 гвардійців отримали звання Героїв Радянського Союзу.

У повоєнні мирні роки воїни військової частини продовжували чесно і самовіддано виконувати свої обов’язки щодо захисту кордонів української землі. За час свого існування особовий склад бригади приймає участь у виконанні завдань в складі миротворчих контингентів у Сьєра-Леоне, Лівані, Іраку, Косово.

На початковому етапі антитерористичної операції бригада разом із добровольчими підрозділами стала одним з основних бойових складових Збройних сил України, які зупинили агресію та звільнили від загарбників значну частину Донецької та Луганської областей.

За подвиги, здійсненні під час проведення антитерористичної операції на сході України в ім’я незалежності держави та європейського майбутнього для своїх нащадків, військовослужбовці військової частини польова пошта В2731 були високо оцінені керівництвом держави та нагороджені Державними нагородами, головними з яких стали нагородження званням Герой України з врученням ордена "Золота Зірка” підполковника Собка Сергій Станіславовича та капітана Гринюка Володимира Володимировича.

На сьогодні військовослужбовці військової частини польова пошта В2731 у єдиному бойовому строю демонструють патріотизм, вірність військовій присязі, наполегливість, витримку і самовідданість, спрямовуючи головні зусилля на збереження незалежної Української держави, мирного життя нашого народу, захист рідної землі від зазіхань на її свободу та суверенітет.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.