На Чернігівщині, в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Рубіж-2016», ротно-тактична група виконує бойові завдання

На Чернігівщині, в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Рубіж-2016», ротно-тактична група виконує бойові завдання

З початку проведення командно-штабного навчання «Рубіж-2016» до виконання завдань було залучено зведену ротно-тактичну групу 1-ї окремої гвардійської танкової бригади. До її складу увійшло 11 підрозділів, зокрема, танкові, механізовані, артилерійські та зенітні тощо. За задумом навчань група виконала завдання щодо виходу в район зосередження та здійснила марш на вихідний рубіж.
Сьогодні ротно-тактична група атакувала позиції взводного-опорного пункту противника, вразила визначені цілі та закріпилася на зайнятому рубежі.
Під час навчання дії групи оцінювалися як за показниками влучності та швидкості виконання завдань вогневими підрозділами, так і за прийняттям рішення командиром, під час зміни обстановки на полі бою, яка відбувалася за ввідними керівника навчання.
Нині підрозділи ротно-тактичної групи виконують низку завдань з підготовки охорони та оборони зайнятих позицій.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.