На Миколаївщині завершилися бригаді тактичні навчання з бойовою стрільбою.

На Миколаївщині завершилися бригаді тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою 72 окремої механізованої бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України були завершені на Миколаївщині.
До участі у навчаннях було залучено близька 1000 резервістів зі складу оперативного резерву першої черги. Вході проведення навчання підрозділи бригади практично виконали наступ на непідготовлену оборону противника з висуванням із глибини, форсували водну перешкоду у різний спосіб, вели бій на захопленому рубежі, відбили контратаку противника та відпрацювали бій в оточенні і вихід з нього. Окрім того було проведено рейдові дії та зустрічний бій.
Навчання проходили з залученням інших підрозділів, зокрема армійської авіації, важкої артилерії, а також оперативного забезпечення, які на різних етапах навчання залучались в інтересах дій бригади.
Начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко був особисто присутній на одному з етапів навчання.
- зараз в Україні ми маємо потужний військовий резерв, який можемо поставити у війська та укомплектувати бойові частини до 100 відсотків штатів воєнного часу і в подальшому виконувати завдання, які перед нами будуть стояти.
В ході проведення навчання оцінювались не лише влучність ведення вогню, а також і злагодженість дій підрозділів і вміння командирів швидко приймати рішення в ході бою та під час зміни обстановки. В обстановці максимально наближеної до бойової, командири підрозділів мали змогу самостійно приймати рішення в залежності від ситуації що відбувалась, виявляти цілі та приймати рішення щодо їх ураження в максимально ефективний спосіб.
Варто зазначити, що близька 50 чоловій після проведення навчання підпишуть контракт та залишаться проходити службу у військовій частини.
- багато хто з резервістів у попередніх чергах мобілізації проходили службу саме у нашій бригаді, знають і найголовніше довіряють своїм командирам, тому і хочуть повернутись у свій підрозділ уклавши контракт, - зазначив заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олександр Самарський.
Підводячи підсумки керівник навчання генерал – майор Олександр Локота зазначив, - бригада показала свою спроможність у короткий термін відновити навченість у резервістів та провести бригадні тактичні навчання з бойовою стрільбою на достатньо високому рівні, тому і загальна оцінка, яку отримала бригада – добре – підсумував командувач військ оперативного Командування "Північ".
За результатами проведення навчання кращі військовослужбовців були нагородженні відзнаками Генерального штабу Збройних сил України, командування Сухопутних військ та отримали грамоти від оперативного командування "Північ" та бригади.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.