На Миколаївщині стартували масштабні тактичні навчання з бойовою стрільбою 72 окремої механізованої бригади.

На Миколаївщині стартували масштабні тактичні навчання з бойовою стрільбою 72 окремої механізованої бригади.
До участі у навчаннях окрім штатних розрахунків та екіпажей залучено близька 1000 резервістів, які входять до складу оперативного резерву першої черги.
Метою проведення заходу є перевірка готовності військової частин в разі необхідності доукомплектувати бойові підрозділи резервістами зі складу оперативного резерву 1-ї черги, а також відновлення навченості особового складу оперативного резерву у діях при озброєнні у складі підрозділів, виконанні завдань за призначенням.
В ході проведення навчаннь будуть відпрацьовані питання ведення обороного та наступального бою, здійснення маршів, подолання водних перешкод у різний спосіб тощо.
Варто зазначити, що до складу оперативного резерву першої черги входять військовослужбовці, які відслужили вже рік по мобілізації, мають досвід ведення бойових дій в зоні проведення АТО та продувжують нарощувати набуті навички за свої ми спеціальностями під час проведення подібних навчать та зборів.
- багато хто з резервістів проходили службу саме у нашій частиніи і вже чотири чоловіки, саме з першого дня, погодилися підписати контракт для проходження військової служби служби, – зазаначив заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олександр Самарський. Під час проходження таких зборів резервісти мають нагоду підписати контракт саме з тою військовою частиною, в якій вони проходять збори без додаткової перепідготовки у навчальних підрозділах – додав офіцер.
На час проведення зборів усіх резервістів буде поставлено на усі види військового забезпечення без втрати попереднього місця роботи.
Завершальним етапом стане проведення бригадних тактичних навчаннь з бойовою стрільбою.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.