1 танкова: перші щасливчики вже пообідали у капітально відремонтованій їдальні 1 отбр

Оновлена їдальня танкістів, тільки-но відкрита після капітального ремонту, сяє чистотою і пахне свіжістю. Перші щасливчики сьогодні вже пообідали тут - і лишилися дуже задоволені. Кажуть: чудово! Чисто, охайно, по-європейськи. Ще навіть не вивітрився легкий аромат нових меблів, роздаточні столи сяють первозданною чистотою. Потужна система кондиціювання повітря автоматично підтримує в залі сталу температуру; посудомийні машини за хвилину очищають тарілки буквально до блиску - руками так не зробиш! Потужні парові котли, тістомішалки з різними режимами, місткі духовки, великі розігрівочні шафи, овочечистки та овочерізки - вже встановлюються; новісінькі фритюрниці та електричні м'ясорубки ще лежать в упаковці і чекають своєї черги. Під час ремонту були повністю замінені системи водопостачання та водовідведення, зроблені підвісні стелі, повністю перероблена система освітлення та навіть дизайн приіщення. Крізь величезні, у всю стіну, пластикові вікна в зал зазирає яскраве зимове сонце, надаючи інтер'єру, їжі, новим столовим приборам та усміхненим обличчям бійців золотавого кольору та зігріваючи все, чого торкаються.
Бійці кажуть - в таких умовах і їсти приємно! Навіть звичайний гороховий суп з копченостями ліпше смакує.
Армія неухильно змінюється, як потужний танк, який не спинити. Це вже четверта повністю реконструйована їдальня в бригадах оперативного командування "Північ", до кінця року планують відремонтувати ті, що залишились. 2020 рік стане фінальним у справі переходу ЗСУ на нову систему харчування, тож вітаємо всіх, хто вже має нові їдальні і харчування по каталогу - і бажаємо скоріших змін для тих, хто отримає всі ці блага незабаром!

1 танкова: перші щасливчики вже пообідали у капітально відремонтованій їдальні 1 отбр

1 танкова: перші щасливчики вже пообідали у капітально відремонтованій їдальні 1 отбр

1 танкова: перші щасливчики вже пообідали у капітально відремонтованій їдальні 1 отбр

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.