Конкурс на кращій танковий взвод Збройних сил України, який проводиться на базі 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України вийшов на завершальний етап.

Конкурс на кращій танковий взвод Збройних сил України, який проводиться на базі 1-ої окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України вийшов на завершальний етап.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко спостерігав за ходом проведенням конкурсу.
Танкова карусель – це заключний етап проведення змагання, який потребує у своєму виконанні не лише вправність і влучність ведення вогню з гармати, а і показує спроможність дій усього взводу у вмінні виконувати спільне завдання.
Взводи вже показали вміння переносити тривалі фізичні навантаження, уміння володіти стрілецькою зброєю, подолання дистанції по пересічній місцевості, та влучність у веденні вогню з озброєння танку з місця та у русі.
- За результатами проведення конкурсу буде визначено єдину методику підготовки танкових підрозділів задля більш ефективного застосування озброєння танків і самих танків для виконання завдань підрозділами – зазначив генерал армії Віктор Муженко.
Остаточне підведення підсумків та нагородження переможців відбудеться на передодні Дня танкіста 10 вересня. Взвод-переможець отримає перехідний приз — макет танка та нагрудні знаки з написом «Кращий танковий взвод-2016». Також переможці та призери конкурсу одержать грошові сертифікати на загальну суму 150 тисяч гривень.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.