Офіцери управління оперативного командування "Північ" вдосконалюють бойовий досвід

Офіцери управління оперативного командування "Північ" вдосконалюють бойовий досвід

Офіцери управління оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України провели польові заняття з вогневої підготовки, мінної безпеки та тактичної медицини.
Безпосередньо в польових умовах кожний виконав нормативи з вогневої підготовки, зокрема вправи з пістолета ПМ та автомату АКС-74, відпрацювали порядок надання першої медичної допомоги при невідкладному стані, та правилам поводження з вибухонебезпечними предметами.
Усі офіцери управління мають бойовий досвід у переважності під час активний бойових дій під час АТО на сході країни у 2014 – 2015 роках, тому під час занять лише підтверджують свої навички, які повинні постійно тримати у належній формі – зазначив виконуючий обов’язки заступника командувача військ оперативного командування "Північ" з бойової підготовки підполковник Олександр Козлов
За результатами проведених занять кожному буде вказано на його сильні та слабкі сторони з метою підвищення особистої підготовленості в подальшому.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.