Масштабні заходи з підготовки загонів територіальної оборони пройшли у шести областях оперативного командування "Північ"

Масштабні заходи з підготовки загонів територіальної оборони пройшли у шести областях оперативного командування "Північ"

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України спільно з місцевими органами державної влади були проведені заходи з підготовки військовонавчених ресурсів, зокрема в інтересах своєчасного розгортання та функціонування системи територіальної оборони в державі.
В рамках «Єдиного всеукраїнського стрілецького дню» 20 та 21 січня були проведені основні елементи навчальних зборів із загонами територіальної оборони.
Безпосередньо в польових умовах бійців навчали особливостям та порядку несення служби на блок постах і під час охорони важливих об’єктів. Провели тренування з тактичної підготовки, зокрема тактичному пересуванню та переміщенням під час ведення вогню, військово-медичної підготовки з надання першої медичної допомоги при невідкладному стані, вогневої підготовки з виконанням вправ стрільб із пістолета Макарова та автомату АК74.
Усі учасники заняття отримали практичний досвід, який в подальшому вони будуть застосовувати при виконанні своїх функціональних обов’язків в підрозділах територіальної оборони.
За словами командирів загонів індивідуальна підготовленість кожного бійця видає добрий результат виконання завдань підрозділом в цілому, тому подібні заходи мають проводитись і в подальшому.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.