У військових частинах оперативного командування "Північ" розпочався новий навчальний рік.

У військових частинах оперативного командування "Північ" розпочався новий навчальний рік.

В кожній військовій частині за планом підготовки військових частин у 2017 навчальному році, військовослужбовці розпочали заняття в аудиторіях, на полігоні, в парку бойових машин та спеціально обладнаних для цього учбових місцях.
Керівний склад оперативного командування "Північ" у підпорядкованих військових частинах поставив завдання особовому складу та визначив пріоритетні напрямки в роботі командирів та підрозділів.
В урочистій обстановці молодим солдатам було вручено зброю, закріплено бойову техніку та проведено заняття з дотримання заходів безпеки під час занять з бойової підготовки, несення служби в наряді і у варті та виконання завдань повсякденної діяльності.
Найближчим часом вояків очікують заняття з вогневої, тактичної підготовки, мінної безпеки, удосконалення форм та методів психологічної підготовки з урахуванням набутого досвіду в АТО
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.