«Досвід АТО має і надалі обов’язково враховуватися в організації бойової підготовки військ», - генерал армії України Віктор Муженко

«Досвід АТО має і надалі обов’язково враховуватися в організації бойової підготовки військ», - генерал армії України Віктор Муженко
Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії України Віктор Муженко взяв участь у зборі з командирами бригад та полків, їх заступниками і начальниками родів військ. Захід відбулися на базі однієї з військових частин оперативного командування "Північ” під керівництвом командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Попко.
Генерал армії України Віктор Муженко поінформував учасників збору про загрози військового характеру, роль і завдання Збройних Сил України для нейтралізації цих загроз. Під час збору було обговорено питання щодо підвищення ефективності застосування підрозділів за досвідом АТО, удосконалення підготовки, відновлення боєздатності та всебічного забезпечення військових частин і підрозділів.
- Бойовий досвід, набутий в АТО, має і надалі обов’язково враховуватися в організації бойової підготовки військ. Вже сьогодні всі без виключення інструктори навчальних центрів брали участь в АТО. Здобутий бойовий досвід зробив нашу армію однією з найбільш боєздатних в Європі. Нині ми маємо професійну армію, яка спроможна виконати будь-які поставлені завдання, ми показали спроможність дати відсіч збройній агресії, - зазначив начальник Генерального штабу.
Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України звернув увагу офіцерів на організацію належного комплектування військових частин резервістами оперативного резерву, а також цивільно-військового співробітництва в умовах АТО.
- Збройні Сили України вийшли на новий – професійний рівень, як у підготовленості особового складу та частин і підрозділів, так і в забезпеченні. На теперішньому етапі ми повинні тільки нарощувати свої спроможності, - наголосив генерал армії України Віктор Муженко.
Учасникам збору продемонстровано нові зразки озброєння та військової техніки вітчизняного виробництва, а також методику виконання вогневих завдань окремими підрозділами Сухопутних військ ЗС України. Командири військових частин та їхні заступники виконали низку групових вправ зі спеціальних дисциплін за напрямками діяльності.
Метою збору є визначення найбільш доцільних форм та способів ведення бою, обмін досвідом щодо застосування військових частин і підрозділів під час виконання завдань у ході проведення АТО, удосконалення всебічного забезпечення підрозділів Сухопутних військ ЗС України як під час виконання бойових завдань, так і під час комплексних навчань.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.