У "Півночі" провели тактичні навчання з бойовою стрільбою

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України на базі одного з полігонів були проведені батальйоні тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Підрозділи, які брали участь у заході відточували свою бойову майстерність під час ведення різних видів бою.
Окрім загальновійськових підрозділів були залучені й інші роди військ, зокрема артилерія, підрозділи протиповітряної оборони, оперативного забезпечення тощо. Попри складні погодні умови, усі завдання були виконані.
- Окремо хочу відмітити високий рівень підготовки артилерійських підрозділів та підрозділів зв’язку, які у всіх видах бою та складних метеорологічних умовах відмінно виконали бойові завдання, - зазначив генерал – майор Володимир Кравченко, який спостерігав за ходом проведення навчання.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.