В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись заходи з підготовки прийому військовозобов’язаних.

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись заходи з підготовки прийому військовозобов’язаних.

 

 

На базі І окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулися показові заняття з адміністрацією пункту прийому особового складу. Офіцери управління оперативного командування "Північ", спираючись на досвід проведення прийому військовозобов'язаних у інших військових частинах, провели роз'яснення, надали допомогу в організації роботи ППОС та перевірили практичні дії роботи адміністрації.
Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін особисто перевірив хід проведення занять.
- кожен з адміністрації пункту прийому особового складу повинен не тільки знати свої посадові обов’язки, а й вміти впевнено діяти за ними, тоді під час практичних дій не буде виникати затримок в роботі.
Хоча й заходи з прийому військовозобов’язаних в частині вже неодноразово проводились, учасники заходу з задоволенням перейняли досвід від інших частин.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.