ВІТАЄМО З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА УКРАЇНИ!

Шановні журналісти та представники засобів масової інформації!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем журналіста України! 

Восьмий рік ви разом з нами берете участь у протидії гібридній війні, розв’язаній проти України Російською Федерацією. Восьмий рік поспіль ви стоїте пліч-о-пліч з нами в боротьбі з підступним агресором, захищаючи ввірену вам ділянку фронту, а саме його інформаційну складову. Вірно і віддано ви виконуєте свій обов’язок перед Україною – доносите правдиву, виважену інформацію до українського суспільства, в кожну оселю, до кожного громадянина. Доступною мовою ви щодня різними способами пояснюєте складні питання науковцям і хліборобам, менеджерам і підприємцям, шкільним вчителям та батькам їх учнів. Саме від вас залежить, що знатимуть про Україну та війну на Донбасі пенсіонери та школярі, держслужбовці та працівники кожного підприємства, що обговорюватимуть в кожній родині та в кожному колективі.

Дякуємо вам, що військова тематика постійно знаходиться у вас в пріоритеті. Ваші сюжети про навчання бойових частин та підрозділів територіальної оборони, про військовослужбовців, ветеранів та їх родини дивляться мільйони глядачів, а друковані публікації зберігаються в родинах я найдорожчі сімейні реліквії. Своєю діяльністю ви створюєте в інформаційному просторі правдивий образ українського військовослужбовця, підвищуєте авторитет Захисника України та популяризуєте службу в Збройних Силах України. На фронті та у військових частинах давно склалися дружні стосунки з окремими журналістами та колективами ЗМІ. Ми багато пережили разом, та ще більше важливих задач у нас з вами попереду.

Бажаємо вам нових творчих успіхів, натхнення, бажання працювати з тематикою захисту України, а також особистого благополуччя, кар’єрного зросту та вдячних читачів і глядачів.

Зі святом вас, дорогі наші партнери і друзі!

Командувач військ оперативного командування "Північ" 

генерал-майор Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.