ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ АФГАНСЬКОЇ ВІЙНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ! ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ АТО ТА ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ! ДОРОГІ ПОБРАТИМИ!

Сьогодні, 15 лютого, в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів-інтернаціоналістів.
Глобальне політичне протистояння у роки "холодної” війни призвело до десятків локальних воєнних конфліктів, спричинило участь наших громадян у війнах, що точилися на різних континентах.
Сумлінно виконуючи військову присягу, воїни-миротворці проявляли високі людські якості – особисту мужність, професіоналізм, милосердя та гуманізм. Багато з них загинули на чужині, зокрема в Афганістані. Світла пам’ять про кожного воїна живе у наших серцях.
Разом з ними ми вшановуємо пам’ять усіх тих, кого випробувала Іракська пустеля, мінні поля Лівану та війна в Анголі, хто гідно проніс ім’я миротворця крізь етнічні конфлікти на Балканах та джунглі Ліберії і Сьєрра-Леоне. Ми схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя, захищаючи народи інших держав в ім’я миру на планеті. 
Сьогодні більше тисячі воїнів-"афганців” разом з іншими учасниками воєнних конфліктів на теренах інших держав продовжують службу в Збройних Силах України. Більше чотирьохсот наших миротворців виконують завдання з підтримання миру в різних гарячих точках. Це значний внесок України в забезпечення миру і безпеки в світі. Разом з тим це безцінний бойовий досвід, потрібний для підготовки військовослужбовців до виконання завдань за призначенням, для патріотичного виховання майбутніх захисників Вітчизни. 
Власним прикладом учасники бойових дій на території інших держав демонструють дух бойового братерства та взаємодопомоги. Саме вони є одними з найбільш суспільно активних та авторитетних представників Збройних Сил України.
Сьогодні щиро вітаю усіх з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав! 
Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і саме головне – мирного неба над головою!

Слава Україні!

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.