У НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОМУ ГАРНІЗОНІ ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТОРСЬКО-МЕТОДИЧНІ ЗАНЯТТЯ З КЕРІВНИМ СКЛАДОМ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ПІВНІЧ"

28 листопада у Новоград-Волинському гарнізоні під керівництвом командувача військ оперативного командування "Північ" генерал-майора Володимира Кравченка відбулись показові інструкторсько-методичні заняття для керівного складу підпорядкованих підрозділів оперативного командування "Північ" щодо організації та керівництва повсякденної діяльності військ у військових частинах та установах.

В ході проведення показових занять для керівного складу військових частин та установ оперативного командування "Північ" на базі однієї із військових частин було продемонстровано організацію пропускного режиму у військових частинах, організацію внутрішньої служби, бойового чергування та несення служби добовим нарядом, виконання розпорядку дня, додержанням вимог пожежної безпеки, а також проведенням заходів щодо охорони довкілля в районі діяльності військової частини.

На навчальних місцях під час проведення зборів керівників основну увагу було приділено особливості внутрішньої служби в парках під час розташування військ на полігонах, в районах виконання завдань та їх перевезення, додержанню правил експлуатації озброєння, бойової та іншої техніки, матеріальних засобів, створенню у місцях розташування військовослужбовців умов для їх повсякденної діяльності, життя та побуту, що відповідають вимогам військових статутів Збройних Сил України.

Завершились інструкторські заняття показом методики та особливостей виконання заходів щодо покращення стану охорони та зберігання зброї, ракет, боєприпасів, підтримання живучості та вибухопожежобезпеки на складах РАО військових частин із реальною демонстрацією реагування особового складу бойового спостережного посту та варти під час нападу невідомими особами на територію складу з метою захоплення озброєння, підпалу чи остаточного його знищення.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.