Заняття з психологами відбулись на Чернігівщині.

Заняття з психологами відбулись на Чернігівщині.

 

 

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України відбулись інструкторсько – методичні заняття з фахівцями, які залучаються до проведення заходів професійно – психологічного відбору у військових комісаріатах.

Заняття були проведенні в рамках підготовки до весняної призивної компанії, яка стартує з 1 квітня.

Учасникам заходу було доведено новітні підходи з порядку проведення професійно – психологічного відбору як призовників на строкову військову службу, так і військову службу за контрактом.

За результатами роботи груп професійно – психологічного відбору військових комісаріатів за 2016 та перший квартал 2017 року кращі фахівці були нагороджені від командувача військ оперативного командування "Північ".

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.