У зонах відповідальності оперативного командування "Північ" офіцери вдосконалювали знання з питань територіальної оборони

У зонах відповідальності оперативного командування "Північ" офіцери вдосконалювали знання з питань територіальної оборони

Сучасні ризики, що склались у країні, зобов’язують ставити питання територіальної оборони, як одним з пріоритетних завдань, як для Збройних сил України, так і для інших військових формувань. 
Саме тому у зонах відповідальності військ оперативного командування "Північ" робочою групою офіцерів від органу управління було проведено збір та заняття з керівним складом, який задіяний у організації територіальної оборони та здійснює її керівництво. 
В ході заходу учасникам були визначені завдання з урахуванням вимог сьогодення та бачення керівного складу держави та Збройних Сил України щодо організації підготовки та ведення територіальної оборони на 2018 рік. Присутні вивчили основні вимоги з порядку організації територіальної оборони, формування підрозділів та їх всебічного забезпечення. Також були доведені вимоги з порядку відпрацювання та оформлення графічних бойових документів за стандартами країн членів НАТО. 
В ході робочої зустрічі були підняті та обговорювались проблемні питання з організації та ведення територіальної оборони, які були виявлені у минулому році та запроваджені шляхи їх вирішення.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.