Заходи з підготовки загонів територіальної оборони відбулись у Житомирську Обласному військовому комісаріаті.

Заходи з підготовки загонів територіальної оборони відбулись у Житомирську Обласному військовому комісаріаті.

 

Особовий склад загону практично вдосконалював свою польову навченість та вміння діяти зі зброєю.

- Такі заняття проводяться з метою набуття та підтримки практичних навичок особового складу підрозділів територіальної оборони в застосуванні стрілецької зброї, мінної безпеки, наданні першої медичної допомоги та дій в умовах сучасного загальновійськового бою, - зазначив начальник управління територіальної оборони оперативного командування "Північ" полковник Олексій Макаренко.

Варто зазначити, що підготовка загонів територіальної оборони посідає важливе місце в загальній системі забезпечення обороноздатності країни, тому подібні заходи у військах оперативного командування "Північ" проводяться постійно.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.