У Києві відбулись заняття з порядку підготовки формування бригади територіальної оборони

20 грудня 2017 року на базі Київського міського збірного пункту з військовими комісарами обласних військових комісаріатів оперативного командування "Північ” їх заступниками та військових комісарів районних військових комісаріатів міста Київ та Київської області проведене заняття з питання порядку формування і підготовки бригади територіальної оборони.
Керівним складом оперативного командування "Північ” на навчальних місцях організовано та практично проведені основні питання щодо формування та підготовки бригади територіальної оборони. Розглянуті питання мобілізаційного розгортання, проведення професійно-психологічного відбору, розміщення , харчування військовослужбовців, організації медичного огляду, зв’язку, завдань та заходів РХБ захисту, прийому техніки національної економіки, проведення бойового злагодження бригади територіальної оборони
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.