16 лютого 2015 року оперативне командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України розпочало літопис своєї власної сторінки у історії українського війська.

16 лютого 2015 року оперативне командування "Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України розпочало літопис своєї власної сторінки у історії українського війська. 
Увібравши до свого складу військові частини та військові комісаріати, управління оперативного командування "Північ" вже за три місяці активно взяло участь у відбитті ворожої агресії на сході нашої країни. 
Під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО, офіцери управління здійснювали планування та безпосередньо брали участь у проведенні бойових операцій. 
Сьогодні, ми відзначаємо свою 3-тю річницю з Дня формування оперативного командування "Північ”.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.