ВІЙСЬКА ОПЕРАТИВНОГО КОМАНДУВАННЯ "ПІВНІЧ" СПРОМОЖНІ ВИКОНУВАТИ ЗАВДАННЯ ЗА ПРИЗНАЧЕННЯМ

У Новоград-Волинську, що на Житомирщині, відбулась нарада керівного складу військових частин та установ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України з питань виконання завдань за призначенням підпорядкованими військовими підрозділами у 2017 році.

Під час проведення наради командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Володимир Кравченко заслухав доповіді керівників структурних підрозділів управління оперативного командування та командирів частин щодо стану справ у підпорядкованих військових частинах та установах.

"Основна увага у підготовці військових частин та установ оперативного командування у 2017 році була націлена на забезпечення надійного управління підрозділами під час виконання бойових та спеціальних завдань, планування та відновлення боєздатності військових частин ", – наголосив у вступній промові генерал-майор Володимир Кравченко.

За доповіддю начальника штабу – першого заступника командувача військ оперативного командування "Північ" полковника Петра Ромигайла, протягом 2017 року у військах оперативного командування було сплановано та виконано близько 500 організаційних заходів. Також, за підсумковий період військоматами було призвано 4239 резервістів у тому числі 316 офіцерів, що становить 100% від запланованого у поточному році.

У Збройних Силах України триває призов на строкову військову службу. На даний час військовими комісаріатами оперативного командування "Північ" відправлено до військових частин більше 2500 осіб.

Протягом 2017 навчального року військовослужбовці оперативного командування прийняли участь в 29 конкурсах та змаганнях за напрямками фахової та колективної підготовки.

В ході проведення наради командувач військ визначив завдання командирам військових частин та військовим комісарам оперативного командування "Північ" на 
2018 рік, основним із питань якого є подальше нарощування та підтримання управлінням оперативного командування, військовими частинами їх оперативних (бойових) спроможностей щодо виконання завдань за призначенням з урахуванням бойового досвіду, набутого в антитерористичній операції та стандартів НАТО.

За результатами комплексу заходів підготовки військових частин та установ у 2017 році оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України оцінено як "спроможне виконувати завдання за призначенням”.

На завершення командувач військ генерал-майор Володимир Кравченко, відповідно рейтингу військових частин за підсумками виконання завдань за призначенням у 2017 році, нагородив перехідними кубками та вимпелами кращі підрозділи оперативного командування "Північ".

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.