Товариші офіцери, сержанти, солдати та працівники Збройних Сил України!

Від себе особисто та від імені колективу управління оперативного командування "Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України дозвольте щиро і сердечно привітати Вас із Днем Сухопутних військ України!

12 грудня український народ і його Збройні Сили вшановують найбільш чисельний вид Збройних Сил України – Сухопутні війська України.

За час свого існування Сухопутні війська Збройних Сил України зайняли провідне місце у структурі Збройних Сил, а в ході російської агресії прийняли на себе основний удар в боротьбі за суверенітет і територіальну цілісність держави.

В ході напружених навчань, під час виконання миротворчих та бойових завдань, виросла і зміцніла професійна майстерність військовослужбовців Сухопутних військ Збройних Сил України.

Тому, у цей святковий день я хочу побажати Вам міцного здоров’я, великого людського щастя, родинного благополуччя та нових здобутків в ім’я зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини – України!

Слава Україні!
Слава Сухопутним військам України!

З повагою,
Командувач військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України 
генерал-майор В.А. КРАВЧЕНКО

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.