Чернігівщина зустріла танкістів, які повернулись після виконання бойових завдань.

На Чернігівщині у с. Гочарівське відбулись урочистості з нагоди прибуття особового складу 5-ї окремої танкової бригади з району виконання бойових завдань.
Більше восьми місяців підрозділи виконували бойові завдання на найбільш відповідальних ділянках фронту території АТО. 
Командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Володимир Кравченко подякував особовому складу частини за успішне виконання завдання та повернення у повному складі до місця дислокації. 
Військовослужбовці, спільно з представниками влади, органів місцевого самоврядування, ветеранами АТО, духовенством та мешканцями селища хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав життя у боротьбі за захист української держави та поклали квіти до меморіальних стел на алеї слави. 
За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійність у захисті незалежності та суверенітету України кращі військовослужбовці частини були нагороджені медалями та відзнаками від військових відомств та громадських організацій. 
Від органів державної влади кращих військовослужбовців було заохочено Почесними грамотами. 
Варто зазначити, що під час урочистостей, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч для покращення матеріально – технічного оснащення бригади подарував сертифікат на 100 тисяч гривень. 
За словами керівництва частини військовослужбовцям будуть надані відпустки після чого вони розпочнуть чергову підготовку до виконання нових завдань. 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.