Зведений підрозділ від 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Північ" повернувся із зони АТО після виконання бойового завдання

Зведений підрозділ від 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Північ" повернувся із зони АТО після виконання бойового завдання

3 березня із зони проведення АТО повернувся зведених підрозділ від 58-ї окремої мотопіхотної бригади оперативного командування "Північ".

Підрозділ успішно виконав поставлене завдання на найбільш неспокійній ділянці фронту.

Нажаль під час виконання бойового завдання особовий склад втратив двох бойових побратимів, які поклали своє життя захищаючи країну від російської агресії.

Зустрічав героїв особисто командувач військ оперативного командування "Північ" генерал-майор Вячеслав Назаркін. Звертаючись до особового складу він подякував усім за успішне виконання завдання та вшанував пам'ять бійців, що поклали своє життя за Україну.

- Я дякую усім за вашу відданість військовій присязі ви з честю виконали поставлене завдання, але нажаль повернулися не всі, прошу хвилиною мовчання вшанувати пам'ять бойових побратимів, які загинули захищаючи країну.

За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійність у захисті незалежності та суверенітету України кращим військовослужбовцям були вручені медалі, відзнаки та цінні подарунки від військових відомств.

Військовий священик Української Православної церкви отець Степан Кузь привітав захисників з поверненням, подякував їм за успішне виконання військової присяги та прочитав молитву за українське воїнство.

По прибуттю до місця постійної дислокації військовослужбовцям будуть надані відпустки після чого вони розпочнуть підготовку до виконання нових завдань.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.