В Чернігівському гарнізоні відбулись урочистості до 26-ї річниці Збройних Сил України

Командування та особовий склад військових частин Чернігівського гарнізону спільно з представниками влади області та міста, ветеранськими організаціями, духовенством та мешканцями міста взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіальних стел Героям Небесної сотні, загиблим в зоні АТО військовослужбовцям Чернігівщини та братської могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни у боях за Чернігів.
Всі присутні вшанували пам’ять всіх полеглих за свободу і незалежність України Хвилиною Мовчання. Духовий оркестр обласного філармонійного центру виконав Державний Гімн України, салютна група здійснила військовий салют.
Святковий концерт від колективу ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України та нагородження кращих військовослужбовців гарнізону відбулось у обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка. 
Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено Ільчишина Олександра Михайловича — солдата, жителя міста Мена. Нагороду передали батькам Героя.
Також відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено Толкачову Оксану Олексіївну — члена Всеукраїнської громадської організації «Союз Народна Пам’ять».
Під час урочистостей кращим військовослужбовцям гарнізону були вручені відомчі нагороди, відзнаки та почесні грамоти від Міністерства Оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, оперативного командування "Північ" та органів державної влади.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.