У Чернігівському гарнізоні відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У Чернігівському гарнізоні відбулися урочистості з нагоди Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Командування та особовий склад військових частин Чернігівського гарнізону спільно з представниками влади, ветеранами, представниками духовенства та мешканцями міста взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні.
Учасники церемонії вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих у Другій світовій війні. Поклали квіти до могил воїнів у сквері імені М. Попудренка, до могили Невідомого солдата на Меморіалі Слави та меморіальної стели військовослужбовцям Чернігівщини, які загинули у зоні проведення антитерористичної операції.
Варто зазначити, що напередодні відзначення річниці перемоги, військові частини оперативного командування "Північ", в місцях постійної дислокації провели у навчальних закладах уроки мужності на поздоровили ветеранів Другої світової війни.

 
 
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.