Місто зустрічало розвідників, які повернулись після виконання бойових завдань.

Місто зустрічало розвідників, які повернулись після виконання бойових завдань.

20 грудня, у Новоград – Волинську на центральній міській площі ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди прибуття особового складу 54-го окремого розвідувального батальйону з району виконання бойових завдань.
З 7 травня підрозділи батальйону виконували бойові завдання майже на усіх ділянках фронту. 
Нажаль, захищаючи країну від російської агресії, особовий склад втратив одного бойового побратима. 
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх військовослужбовців, хто віддав життя у боротьбі за українську державу та згадали поіменно 19 захисників, яких втратив батальйон у збройному протистоянні з 2014 року. 
Під час заходу начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування "Північ" полковник Петро Ромигайло привітав особовий склад з успішним виконанням бойового завдання.
За сумлінне виконання військового обов’язку, високу професійність у захисті незалежності та суверенітету України кращі військовослужбовці були нагороджені медалями та відзнаками від військових відомств та отримали чергові військові звання. 
Від органів державної влади кращих військовослужбовців було заохочено Почесними грамотами.
Невдовзі військовослужбовцям будуть надані відпустки після чого вони розпочнуть чергову підготовку до виконання нових завдань.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.