Розвідники готуються до виконання завдань

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України тривають практичні заходи з підготовки розвідників.

В оперативному командуванні "Північ" Сухопутних військ Збройних сил України підрозділи розвідки нарощують особисту підготовку.

Заняття з бойової підготовки, в день та в ночі, проходять на одному з полігонів де розвідники вдосконалюють свої навички під час тактико-спеціальних занять та виконання вправ зі стрілецької зброї та озброєння бойових машин.

Під час занять проводиться моделювання бойової обстановки у якій доводиться діяти військовослужбовцям під час виконання завдань на сході країни.

За словами командира одного з підрозділів "Ворона", - занять не може бути забагато, заняття проводяться для того, щоб ми діяли краще ніж ворог, а тому і підготовка повинна бути постійною.

Не обходить поза увагою тренування у практичних діях з пошуку поранених, надання невідкладної медичної допомоги під час поранень та вмінням діяти під час рейдових дій у відриві від своїх основних сил.

- Окрім практичних навичок, командирів навчають у правильності проведення аналізу обстановки, прийняття рішення та відданням бойових наказів, адже розвідник в першу чергу повинен спочатку прийняти рішення, а потім діяти, - зазначив один з інструкторів.

  Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

  Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
  В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

  Комментариев:0

  Про сайт

  Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.