ЗАНЯТТЯ З ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ ДЛЯ ГІМНАЗИСТІВ

На сьогодні навчальні заклади є єдиним центром з підготовки всіх без винятку юнаків та дівчат до захисту Вітчизни. З огляду на це та з метою військово-патріотичного виховання молоді, підготовки їх до служби в Збройних Силах України, виконання програми курсу «Захист Вітчизни» в повному обсязі, закріплення військових знань, умінь і навичок, яких учні набули на заняттях на базі загальноосвітніх закладів проводяться військово-польові збори. Саме збори завершують вивчення предмета «Захист Вітчизни» та сприяють виробленню практичних навичок з медично-санітарної, стройової та інших видів підготовки.

І поки хлопці проходять «курс молодого бійця» на полігоні, дівчата продовжують освоювати основи медицини. Вивчення тактичної медицини у випускниць Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 відбулося на базі 26 артилерійської бригади. Тут вони прослухали курс лекцій по наданню першої допомоги у побутових умовах та на полі бою, ознайомились з медичними препаратами, засобами та знаряддями, побачили, як саме відбувається транспортування пораненого бійця товаришем під ворожим вогнем.

Заключним пунктом співпраці гімназистів та військових було відвідування музею бойової слави частини. Дітям було цікаво узнати про славетну історію бригади в якій проходять службу їх земляки. Дехто з дівчат навіть замислився, чи не пов’язати свою подальшу долю з військовою медициною .

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.