Загиблого в АТО Юрія Лавошника зараховано навічно до списків Кадетського корпусу

Загиблого в АТО Юрія Лавошника зараховано навічно до списків Кадетського корпусу

 

За особистий внесок у справу захисту Батьківщини та мужність, відвагу і самовідданість, проявлені під час виконання військового обов’язку в зоні проведення АТО, лицаря ордена «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня Юрія Лавошника зараховано навічно до списків 3-ої роти Кадетського корпусу.

У пам’ять про Героя в закладі облаштували символічне спальне місце.

Заступник міського голови Альона Дмітрєвская подякувала матері бійця за виховання сина, який став прикладом для нинішніх і майбутніх поколінь військовослужбовців.

Юрій Лавошник народився 9 вересня 1977 року в Бурині.

У 1998 році закінчив Військовий інститут артилерії при СумДУ. Потому проходив службу у Збройних Силах України.

З квітня 2014 року брав участь в АТО. Командував реактивною артилерійською батареєю 93-ої окремої механізованої бригади.

18 серпня 2014 року загинув під час обстрілу з РСЗВ «Град» поблизу Новокатеринівки, Старобишівського району, Донецької області.
Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.