На Сумщині у селі Кириківка відкрилась Меморіальна дошка на честь військовослужбовця Олексія Вікторовича Марченка

На Сумщині у селі Кириківка відкрилась Меморіальна дошка на честь військовослужбовця Олексія Вікторовича Марченка, солдата 30-ї окремої механізованої бригади, який загинув у зоні АТО.

Життя Олексія Марченка обірвалося 31 січня 2015 року в районі Дебальцевого на Донеччині. Бійці на БМП потрапили під мінометний обстріл. Олексій загинув від чисельних тяжких поранень.

Указом Президента України від 13 серпня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олексій Марченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Вшанувати пам’ять Олексія Марченка зібралися освітяни, представники громадськості селища. До них звернулися селищний голова Анатолій Ставицький, голова райдержадміністрації Григорій Сіденко, заступник голови районної ради Валентина Кадничанська, начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Великописарівського військкомату майор Юрій Сердюк. Відкрили меморіальну дошку свого бойового побратима учасники бойових дій в зоні АТО місцеві жителі Василь Решетар, Василь Гонтаренко та Олександр Шаповал. Настоятель Кириківського храму освятив пам’ятну дошку, звернувшись до всіх із побажаннями миру на рідній землі.

Прозвучали слова подяки присутньому на заході батькові героя, колишньому військовому Віктору Марченку.

Голова селищної ради Анатолій Ставицький висловив побажання, аби відкрита меморіальна дошка була першою і останньою в Кириківській селищній раді, з якої близько тридцяти чоловік перебувають нині в зоні АТО, і щоб усі мобілізовані з району повернулися додому живими й здоровими.

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.