Рембат: над бойовими машинами "чаклують" технарі

 

Виконання робіт з сезонного обслуговування озброєння та військової техніки особовий склад військових підрозділів оперативного командування "Північ" розпочав згідно плану. З метою якісної підготовки бойових машин до експлуатації в осінньо-зимовий період проводяться ремонти техніки, заміна масел та технічних рідин та інші дії.

Після завершення підготовчого періоду, інструкторсько-методичних та показових занять, особовий склад всіх без виключення військових частин приступив до безпосереднього виконання заходів підготовки техніки.

Основне навантаження завжди лягає на плечі механіків-водіїв бойових підрозділів, яким фахівці-ремонтники надають кваліфіковану допомогу у відновленні та обслуговуванні озброєння та військової техніки під час підготовки до експлуатації в осінньо-зимовий період. Основні зусилля командирів та технічного персоналу спрямовані на якість виконання робіт та дотримання заходів техніки безпеки, забезпечення надійної охорони місць виконання робіт. 

Зважаючи на роль та місце озброєння та техніки у сучасній війні, перевірку якості виконаних робіт та оцінку технічному стану бойових машин поставить фронт. Тож вперед до перемоги!

 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.