Капелани домовились про співпрацю з ветераном 30 омбр, що став реставратором і відкрив власну справу

Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан разом із заступником голови СУВД протоієреєм Тарасом Мельником і капеланами 30-ї бригади зустрілись із ветераном ООС Олександром Горохом, який започаткував власну мебельну справу.

Зустріч відбулась у власній майстерні ветерана "Реставратор”, де реставрують старі меблі його товариші по військовій службі. 13 років життя Олександр присвятив рідній 30 ОМБр, брав участь у миротворчій місії ООН у Косово і, звичайно ж, побачив саме пекло АТО 2014–2015 років.

Нещодавно митрополит Іоан мав зустріч із громадськими активістами за здоровий спосіб життя, які розповіли свої ідеї по створенню приватних підприємств де б працювали ветерани і таким чином ресоціалізовувались. Тепер, Голова СУВД особисто побачив як ці ідеї реалізовані на практиці, адже у майстерні працюють 8 ветеранів війни. Таким чином військові зможуть повернутись до мирного життя і ще й підзаробити.

"Ми починали свій бізнес із 25 кв. метрів і однієї швейної машинки… а зараз у нас 8 ветеранів” - розповідає власник майстерні Олександр.

"У нас якраз зараз зріє ідея зробити мережу по всій Україні, різнопланових реабілітаційних центрів в основі яких буде праця, яка приносить прибуток. Тому ваш приклад приклад якраз є підтвердженням, що цим шляхом треба рухатись”, - сказав митрополит Іоан.

"Ми пробуємо допомогти воїнам які демобілізувались і ситуація на вашому прикладі показує як це зробити… це - більше ніж просто бізнес”, - сказав перший заступник голови СУВД протоієрей Тарас Мельник.

"Це по суті, єдина організація, яка так працює, хоча в районі є 2000 ветеранів”, - сказав капелан Сергій Дмитрієв.

Сторони домовились про подальшу співпрацю і координацію для того щоб втілити нові схожі проекти в життя.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.