Батареї 26 артилерійської бригади та підрозділи 72 омбр візьмуть участь у змаганнях на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних сил України.

Розпочалися змагання на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних сил України. У цьому щорічному турнірі візьмуть участь також дві батареї 26 артилерійської бригади та підрозділи 72омбр.

Ранок 1 жовтня виявився дещо похмурим і навіть дощовим. Саме під шум водяних крапель по брезенту намету відбулося перше засідання організаційного комітету змагань на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних сил України До складу оргкомітету та суддівської колегії увійшли професіонали артилерійської справи: викладачі військових ВНЗ та представники чотирьох оперативних командувань СВ ЗСУ.

Як наголосив керівник змагань полковник Олександр Соннік: « – Визначати переможців будемо за показаною ними майстерністю та знаннями. Артилерійські розрахунки самі своєю навченістю та професіоналізмом будуть здобувати звання кращих.

Однак у вихорі змагання не потрібно забувати за військову дисципліну та дотримання заходів безпеки.»

На час урочистого відкриття змагань, погода пішла на зустріч конкурсантам і небо всміхнулося лагідним осіннім сонцем.

Розпочинають борню самохідні артилерійські установки 2С1 «Гвоздика», які стоять на озброєнні в мотопіхотних бригадах. Вони добре зарекомендували себе в умілих руках українських артилеристів під час російсько-української війни.

 14 ОМБр, 59 ОМПБр, 72 ОМБр ім. Чорних запорожців та 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка 2 жовтня починуть змагання у трьох номінаціях: індивідуальна, спеціальна та спортивна.

(Фото і текст - Олег Калашніков) 

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.