Обережно! Шахраї "косять" під духовенство та волонтерів

Хочете допомагати воїнам в ООС? Допомагайте, але будьте уважні!

Шахрайська схема досить проста - створення копій сторінки відомого волонтера, благодійника і т.і та виманювання, під різними приводами, коштів.

"Увага!!! Друзі! Фейкова сторінка. Хтось від мого імені випрошує гроші. Не піддавайтеся на провокацію! Прошу поширити!» - написав вчора у «Фейсбуці» священик зі Сміли Черкаської області.

Настоятель церкви Різдва Святого Івана Хрестителя Православної Церкви України Михайло Шевчук, відомий на Черкащині, окрім своєї прямої діяльності, постійною волонтерською роботою.

18 серпня, у соцмережі, невідомі створили копію сторінки отця Михайла і почали з неї писати різним людям, випрошуючи грошей для поповнення телефонних рахунків нібито військових з передової у ООС.

Електронні шахраї беруть масовістю, сподіваючись на вашу неуважність, рідко йдуть на особистий контакт, тому будьте обережні та перевіряйте інформацію.


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.