НА ЧЕРКАЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

Понад 150 резервістів з усієї Черкаської області сьогодні, 5 серпня, вже прибули до обласного та районних військкоматів. Спершу - лекційні заняття, далі – практичні вправи. У підрозділах проведуть заняття з вогневої підготовки, тактичної медицини. Завершать тренування тактико-стройовими заняттями з управління підрозділами на визначених місцях. Навчання відбуватимуться не лише в Черкасах, але й у шести районах області. Серед інструкторів - учасники військових дій на сході України.

НА ЧЕРКАЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

 

-Область восьмою проводить їх в Україні. Основна мета навчань – підготувати особовий склад до управління підпорядкованими підрозділами, - повідомив на пресконференції командир бригади територіальної оборони Черкаської області підполковник Анатолій Стуженко.

Він також зауважив, що підписано більше 250 контрактів на службу в резерві 118-ї окремої бригади.

-Хочу завірити, що нині Черкаська бригада територіальної оборони забезпечена всім необхідним, в тому чисті зброєю, боєприпасами та сучасними засобами зв’язку. Батальйони укомплектовані. Резервісти стоять на обліку і готові у будь-який час захищати свою країну, – наголосив Анатолій Стуженко.

Крім того, заступник обласного комісара підполковник Олег Захаренко розповів про соціальні гарантії військовозобов’язаних, призваних на навчання з територіальної оборони.

Так, за резервістами оперативного резерву першої або другої черг на час проведення зборів (зокрема час проїзду до місця їхнього проведення й назад) зберігаються місце роботи незалежно від підпорядкування та форм власності підприємства, а також займана посада та середньомісячна заробітна плата.

Залученим на збори виплачують грошове забезпечення від військового комісаріату. Також учасників зборів безкоштовно забезпечують військовою формою одягу, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.

Якщо ж військовослужбовець оперативного резерву захворів під час зборів та продовжує хворіти після їхнього закінчення, за ним зберігається місце роботи та займана посада, а з дня закінчення зборів замість зарплатні виплачують допомогу з тимчасової непрацездатності.

Завершити навчання планують 11 серпня.

НА ЧЕРКАЩИНІ РОЗПОЧАЛИСЯ НАВЧАННЯ З ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ

 


 

 


Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.