Бригади ТРО взаємодіяли з поліцейськими та нацгвардією

На Сумщині фінішували навчання бригад територіальної оборони. Військовослужбовці відпрацьовували завдання з організації та ведення заходів оборони спільно з поліцією, національною гвардією, військовими комісаріатами та інших структур.

Все відбувалася під супроводом та керівництвом офіцерів оперативного командування «Північ». Також вивчався та використовувався вже існуючий досвід інших підрозділах ТРО.

В ході навчань були розгорнуті пункти управління, які за сигналом міняли місце своєї локації. Також  відпрацьовувалася  побудова системи територіальної оборони, охорона особливих об’єктів, зокрема техногенно небезпечних, при цьому були враховані фізико-географічні особливості території області.

Особовий склад бригади здобув нові знання, відпрацював методи ефективної протидії ймовірному противнику та удосконалив навики ведення оборони у тісній взаємодій з підрозділами інших силових структур.

За підсумками проведених навчань – органи управління спроможні вести  територіальну оборону області.

Бригади ТРО взаємодіяли з поліцейськими та нацгвардією

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.