НА ЗБОРАХ З ТЕРОБОРОНИ МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ ТРЕНУЮТЬСЯ ЗАХИЩАТИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ

Навчання з територіальної оборони цього тижня проходять на Сумщині. Теоретично і практично відпрацьовуються задачі з взаємодії різних підрозділів Сумської бригади ТРО та інших силових структур: поліції, національної гвардії, військових комісаріатів та інших структур. Навчання проходять під керівництвом досвідчених офіцерів оперативного командування «Північ»: вони поділилися досвідом проведення подібних зборів в інших підрозділах ТРО, провели комплекс інструкторсько-методичних занять з керівництвом військових комісаріатів Сумської області щодо порядку дій з організації територіальної оборони у визначених зонах відповідальності.

Дані навчання на території Сумської області проходять не вперше, тож учасникам вже не треба пояснювати базові засади територіальної оборони. Офіцери і сержанти здобувають нові знання, освоюють додаткові навички і, проявляючи розумну ініціативу, успішно відпрацьовують методи ефективної протидії імовірному ворогу.

Обнаружили ошибку или мёртвую ссылку?

Выделите проблемный фрагмент мышкой и нажмите CTRL+ENTER.
В появившемся окне опишите проблему и отправьте Администрации ресурса.

Комментариев:0

Про сайт

Інформаційний ресурс військової тематики північного регіону. Огляд військових новин, військово-політичних подій в Україні та світі, новини озброєння та технологій, оснащення та екіпірування. При копіюванні матеріалів використовуйте активний гіперлінк посилання на сайт Пишіть нам на E-mail: prsspivnich@ukr.net Посилання та гіперлінк (для Інтернет-сайтів) при використанні матеріалів сайту обов'язкові.